I SWEAR

Projekt przedstawiający nietypowe miejsca weselne na mapie Polski w kreatywnych, ślubnych odsłonach.

Edycja pierwsza odbędzie się w Owczarni w Węgierskiej Górce - miejsce słynące z pięknych owiec, klimatycznej bacówki, pysznego sera oraz wspaniałej przestrzeni, która posiada ogromny potencjał na organizacje Waszego nietypowego ślubu i wesela! Na jesień pokażemy Owczarnię w przepięknej weselnej odsłonie! Musicie tam z nami być!

ORGANIZATOR

Gabriela Stolorz - Właściciel bemywife

Email: gabriela.nikiel@bemywife.pl
Tel. +48 501 408 440

Sesja promująca

Sesja promująca projekt I Swear przedstawia Owczarnię w niestandardowych dwóch odsłonach – glamour i boho. Wnętrze Owczarni zaaranżowaliśmy bardziej elegancko opierając się o złote i lustrzane dodatki w towarzystwie kwiatów oraz pampasów. Dodatki uzupełniały całość swoim szlachetnym blaskiem, tak jak złoty wianek oraz ukwiecony tort i inne słodkości.

 

Druga część sesji odbyła się w Bacówce, przy Owczarni, która jest magicznym miejscem na ceremonię zaślubin. Postawiliśmy tam tipi i niesamowita florystyka stanęła na tle górskich pejzaży, a towarzyszył nam brzęk owczych dzwonków oraz przecudowne, miękkie i radośnie biegające alpaki. Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa sesja pobudzi Wasze ślubne marzenia i powoła nowe inspiracje.

Organizacja:

Para:

Dominika i Kacper

Tort i słodkości:

Papeteria:

Akcesoria:

Kwiaty i dekoracje:

Ring box:

Miejsce: