I SWEAR

Projekt przedstawiający nietypowe miejsca weselne na mapie Polski w kreatywnych, ślubnych odsłonach.

Edycja druga odbędzie się w Owczarni w Węgierskiej Górce - miejsce słynące z pięknych owiec, klimatycznej bacówki, pysznego sera oraz wspaniałej przestrzeni, która posiada ogromny potencjał na organizacje Waszego nietypowego ślubu i wesela! Na jesień pokażemy Owczarnię w przepięknej weselnej odsłonie! Musicie tam z nami być!

ORGANIZATOR

Gabriela Stolorz - Właściciel bemywife

Email: gabriela.nikiel@bemywife.pl
Tel. +48 501 408 440

IDEA

MIEJSCA

Promujemy nieodkryte miejsca w Polsce, które idealnie nadają się do organizacji nietypowego przyjęcia weselnego.

FIRMY

Tworzymy przestrzeń dla firm i wykonawców, którzy mocno wierzą i kochają ideę slow wedding.

ZAKOCHANI

Inspirujemy pary do organizacji przyjęcia weselnego w stodole, jurcie, starym lofcie, w spichlerzu czy przydomowej szklarni.

O PROJEKCIE

Organizując śluby i wesela staram się nakłonić pary na niekonwencjonalne rozwiązania. Nietypowa suknia, tort, aranżacje kwiatowe, dodatki, kąciki tematyczne i co najważniejsze oryginalne miejsce. Na mapie Polski odnajdziemy setki takich miejsc, chodź poszukiwania bywają trudne. Aby pomóc Młodym Parą w zorganizowaniu alternatywnego przyjęcia weselnego postanowiłam odkrywać, a następnie pokazywać architektoniczne perełki w ślubnych odsłonach i tak powstał projekt „I swear – spotkania ślubne” Wydarzenie ma formę targów, chodź główną ideą było zainspirowanie par do organizacji przyjęcia weselnego w stodole, jurcie, starym lofcie, na ogrodzie, barce, w spichlerzu czy przydomowej szklarni. W jednym miejscu znajdziecie mnóstwo inspiracji na swój ślub oraz podwykonawców, którzy sprawią, że Wasz dzień będzie taki jak od dawna sobie wymarzyliście.

Gabriela Stolorz / Organizator
I Swear, właściciel firmy bemywife

I SWEAR - SPOTKANIA ŚLUBNE

Projekt „I swear” pomaga wypromować nieodkryte miejsca na mapie Polski, które idealnie nadają się do organizacji nietypowego przyjęcia weselnego. Pierwszą edycję organizowaliśmy w Owczarni w Węgierskiej Górce. Zainteresowanie par i wystawców przerosło nasze najśmielsze oczekiwania dlatego postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję właśnie tutaj! Drewniana przestrzeń otoczona górami, mająca własną Bacówkę, alpaki oraz gromadę owiec, które nadają wyjątkowy klimat temu miejscu. Przyjęcie na ponad 200 os. możecie zorganizować w drewnianej stodole, a ceremonie zaślubin zaaranżować w plenerze w otoczeniu zwierząt, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób kochających naturę i boho klimaty. Niepozorna Owczarnia na jesień zabłyśnie na Waszych oczach dzięki najlepszym firmą z branży ślubnej.

Do 2 edycji pozostało: